Galeri
Ali Duran ÇINAR
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitmeni

info@dostk9.com

1998 yılında Adana Ceyhan’da doğan  Ali Duran ÇINAR, Ceyhan Ticaret Borsası Anadolu Öğretmen Lisesini bitirmiştir. Kastamamonu Polis Meslek Yüksek Okulundaki 2 yıllık tahsili sonunda 2018 yılında göreve başlamıştır.

Çocukluğunda itibaren “Polis Görev Köpeği Eğitim Uzmanı” olmayı hayal eden Ali Duran ÇINAR, hayaline giden yolda önce Polis olmuş, sonrasında ise bu yoldaki ikinci hedefine ulaşmak üzere 01.04.2020 tarihi itibarı ile Star Köpek Eğitim Okulunda “Köpek Eğitim Uzmanlığı Kurs Programı”na katılmıştır.

Starkopek_Ali-Duran-Anasayfa
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya