Galeri
Begüm AYDIN SELİM
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitim Uzmanı / Mimar

info@dostk9.com

1981 yılında Ordu’da doğdu. Sırasıyla Ordu Anadolu Lisesi, Ordu Fen Lisesi ve İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu.

Üniversitenin son sınıfında başladığı çalışma hayatına, bir çok önemli projenin hem tasarım hem de uygulama aşamalarında görev aldı.

2018 yılında Star Köpek Eğitim ailesine ilk önce kendi köpeğinin eğitimi için katıldı, sonrasında da eğitmenlik kursunu tamamlayarak köpek eğitmenliği ünvanını almaya hak kazandı.

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Rusça bilmektedir.

2018 Ekim ayında Ukrayna’ya yerleşerek, hem serbest mimar hem de köpek eğitmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir.

dostk9_begum5_1
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya