Galeri
Can Güler
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitim ve Davranış Uzmanı / Avukat

canguler@dostk9.com

Can GÜLER 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. Kuleli Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu’ndan mezun olmasına müteakip subay olarak 7 yıl süreyle Türk Silahlı Kuvvetleri’nde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden malulen emekliye ayrılmış, daha sonrasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak hayatına farklı bir alanda devam etme kararı almıştır.

Okulumuzda eğitimine başladığı andan itibaren sayısız köpekle çalışmış, özellikle kendisini davranış problemlerinin çözümü ve uyum eğitimi konusunda geliştirmiştir. Köpeklerde oluşmuş ya da oluşabilecek davranış problemlerinin çözümü, yeni bir yuvaya adaptasyon, beslenme ve bakım konusunda köpek sahiplerinin karşılaşabileceği her türlü soruna sonuç odaklı pratik çözümler sunabilmektedir.

Can GÜLER aynı zamanda Avrasya Aussie Irk Derneği Başkanı ve Avustralya Çoban Köpeği üreticisidir.

Gülsen DUMAN GÜLER ile 2012 yılından bu yana evli olan  Can GÜLER’in  İPEK adında bir kız çocuk babasıdır.

photo_2021-06-03_10-34-18
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya