Galeri
Eğitimler
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

DAVRANIŞ EĞİTİMİ / PUPPY TRAINING

EĞİTİM HAKKINDA


Evet, ailenize yeni bir üye katıldı. Tüyleri sayısınca mutluluk katsın hayatınıza… Ama çıktığınız bu yeni yolda pek çok problemle karşılaşmanız kaçınılmazdır. Sizin için konforlu, köpeğiniz için güvenli bir beraberliğin temellerini atmak  üzere katılacağınız bu “SİZE ÖZEL” derste, karşınıza çıkabilecek tüm sorunlar ve çözüm yolları anlatılacaktır.

29 yıllık tecrübemiz bize şunu öğretti: köpeklerimizin istenmeyen davranışlarının büyük bölümüne bizim çok küçük ve iyi niyetli  hatalarımız neden olmaktadır.

Neden her yeni gün, yeni bir sorun karşısında çaresiz kalasınız? Gelin sadece 4 – 4.5 saatinizi ayırarak;  hangi davranışın, hangi soruna yol açabileceğini öğrenin. Size doğru davranış modellerini anlatalım.

Bu ders sırasında öğrendiklerinizi uygulayarak, 3 haftalık ortak takip programı içinde okulumuz uzman eğitmenlerinin kılavuzluğunda hem köpeğinizin istenmeyen davranışlarını minimize edin, hem de 7 komut öğretin.

KONU BAŞLIKLARI


A. Köpekler Nasıl Öğrenir


 1. Köpeklerde algı ve öğrenme,
 2. Operant şartlanma nedir,
 3. Klasik şartlanma nedir,
 4. İşaretleme eğitimi nedir,
 5. Stres yönetimi,
 6. Sağlıklı ve kesintisiz iletişimin önemi,
 7. Doğru iletişim kurma yöntemleri,
 8. Köpeğinizin gelişiminde oyun ve oyuncakların önemi,
 9. “Aile” ve “Sürü” kavramlarının benzeşen ve ayrışan yönleri,
 10. Sosyalleşme,
 11. Sınırlamalar,

B. Davranış Bozuklukları ve Çözüm Yolları


 1. Tuvalet sorunu,
 2. Eşya Kemirme,
 3. Üste atlama,
 4. Yemek dilenme,
 5. Elbiseleri ve elleri ısırma,
 6. Yalnız kalma korkusu,
 7. Aşırı havlama,
 8. Diğer köpeklere karşı agresyon,
 9. Yürüyüş sırasında kayış çekiştirme,
 10. Yürüyüş sırasında çöpçülük problemi

 


C. Bakım, Beslenme ve Sağlık


 1. Deri, tüy bakımı,
 2. Kulak bakımı,
 3. Göz bakımı,
 4. Tırnak bakımı,
 5. Diş bakımı,
 6. Sağlıklı beslenme
 7. Aşılamanın önemi

UYARILAR!


 1. Köpek sahiplerinin Star Köpek Eğitim Okulu uzman eğitmenlerince verilen tavsiyelere uymaları ve gerekli düzenlemeleri yapmaları çok önemlidir. Bu çalışmaların yapılmaması halinde istenmeyen davranışların artarak devamı kaçınılmazdır. Yapılan çalışmaların videolarının günlük bazda Star Köpek Eğitim Okulu ile paylaşılması da yine çok önemlidir.
 2. Yukarıdaki hususlara uyulmaması halinde Star Köpek Eğitim Okulu sorumluluk kabul etmez.
UZ01.
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya