Galeri

EKİBİMİZ

İNSAN- KÖPEK YOL ARKADAŞLIĞININ, BUGÜNE DEK HİÇ OLMADIĞI KADAR İYİ, MUTLULUK VERİCİ VE YARARLI OLMASI İÇİN ÇALIŞAN VE BUNA İÇTENLİKLE İNANAN BÜYÜK BİR AİLEYİZ...

Scroll down to discover

Eğitmenlerimiz

Profesyonel Eğitim Ekibimiz ve Kursiyerlerimizle Biz Başarılı Bir Ekibiz.

Ahmet Yıldız

Ahmet Yıldız

KÖPEK EĞİTİM ve DAVRANIŞ UZMANI

2012- 2014 yılları arasında Birleşmiş Milletler Güney Sudan Barış Koruma Misyonunda Polis Danışmanlığı yapan Ahmet YILDIZ, 2015 yılında 3. Sın. Emniyet Müdürü rütbesi ile emekli olmuştur.

Halil Yıldız

Halil Yıldız

MAKİNE MÜHENDİSİ / KÖPEK EĞİTMENİ

2016 yılında mezun olan Halil YILDIZ, 2 yıl İnşaat Sektöründe Makine Mühendisi olarak çalışmış sonrasında ise bilgi ve tecrübesi ile Star Köpek Eğitim Okulu Eğitmen kadrosuna dahil olmuştur.

01.

Kursiyerlerimiz

Profesyonel Eğitim Ekibimiz ve Kursiyerlerimizle Biz Başarılı Bir Ekibiz.

Begüm AYDIN SELİM

Begüm AYDIN SELİM

KÖPEK EĞİTİM UZMANI

2018 yılında Star Köpek Eğitim ailesine ilk önce kendi köpeğinin eğitimi için katıldı, sonrasında da eğitmenlik kursunu tamamlayarak köpek eğitmenliği ünvanını almaya hak kazandı.

Ali Duran ÇINAR

Ali Duran ÇINAR

KÖPEK EĞİTİM UZMANI

01.04.2020 tarihi itibarı ile Star Köpek Eğitim Okulunda “Köpek Eğitim Uzmanlığı Kurs Programı”na katılmıştır.

İlay Gökçen YILDIZ

İlay Gökçen YILDIZ

KÖPEK EĞİTİMENİ / TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ

Her zaman hayvan hakları hakkında araştırmacı ve koruyucu olmaya çalışmış ve köpeklere karşı özel bir bağ hissetmiştir. Bu bağ onu Köpek Eğitmenliği Eğitim programlarına katılmaya itmiştir….

Can GÜLER

Can GÜLER

Köpek Eğitim Uzmanı / Davranış Uzmanlığı Kursiyeri

Star Köpek Eğitim bünyesinde eğitmenlik kursu almakta ve köpek eğitimi asistanı olarak okulumuz faaliyetlerinde görev almaktadır.

Volkan SIN

Volkan SIN

Köpek Eğitmenliği Kursiyeri

2014 yılında Star Köpek Eğitim Merkezinden satın aldığı köpeği Dost ile eğitimlere katılmış ve “Aile”nin ayrılmaz parçası haline gelmiştir.

Alara Burcu ÇAKMAKKAYA

Alara Burcu ÇAKMAKKAYA

Köpek Eğitmenliği Kursiyeri

2016 yılında sokaktan sahiplendiği köpeği ALF ile çalışmalar gerçekleştirmiştir.

01.

Eğitimlerimize Katılmak ve Ailemizin Üyesi Olmak İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

Get In Touch
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya