Galeri
Halil YILDIZ
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitim ve Davranış Uzmanı / Makine Mühendisi

halilyildiz@dostk9.com

1992 Doğumlu olan Halil YILDIZ, çocukluğundan itibaren önce Asayiş Devriye Köpekleri ve daha sonrasında ise Narkotik Detektör Köpekleri başta olmak üzere; Polis görev köpekleri ve E.G.M. Köpek Eğitim Uzmanlarının arasında büyümüştür. Çocukluğundan itibaren içinde büyüdüğü “Köpek Eğitim Dünyası” nda pek çok Köpek Eğitim Uzmanından edindiği bilgi ve pratiklerle  çok sayıda  köpeğin eğitimine katkı sağlamıştır.

2016 yılında mezun olan Halil YILDIZ, 2 yıl  İnşaat Sektöründe Makine Mühendisi olarak çalışmış sonrasında ise bilgi ve tecrübesi ile Star Köpek Eğitim Okulu Eğitmen kadrosuna dahil olmuştur.

Bu süreç, hem bilgilerinin hem de tecrübesinin tazelenmesi ve derinleştirilmesi süreci olarak değerlendirilmekte olup; bu alanda yıllardır hizmet veren pek çok Köpek Eğitim Uzmanından çok daha donanımlı olmasına rağmen Halil YILDIZ, “Köpek Eğitmeni” olarak adlandırılmayı tercih etmektedir.

dostk9_yildizhalil1-1
© 2021 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya