Galeri
İlay Gökçen YILDIZ
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitim Uzmanı / Tıp Fakültesi Öğrencisi

ilaygokcenyildiz@dostk9.com

12 haziran 2000 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlay Gökçen de abisi Halil Yıldız gibi tüm çocukluğu boyunca Köpek Eğitim Uzmanlarının içinde büyümüştür. Her zaman hayvan hakları hakkında araştırmacı ve koruyucu olmaya çalışmış ve köpeklere karşı özel  bir bağ hissetmiştir. Bu bağ, onu Köpek Eğitmenliği Eğitim programlarına katılmaya  itmiştir.

Halen ALKÜ Tıp Fakültesi 2. Sınıf öğrencisi olan İlay Gökçen, bir yandan  (Pandemi dolayısıyla online eğitime geçilen) Yüksek Öğrenimine devam ederken diğer yandan da Star Köpek Eğitim Okulunda Köpek Eğitmenliği ve ardından Köpek Eğitim Uzmanlığı Kurs Programlarına katılmıştır.

9 aylık eğitimler sonunda okulumuzun eğitim kadrosunda uzman eğitmen sıfatıyla görev yapmaya başlayanİlay Gökçen, özellikle travmatik geçmişi olan çekingen köpekler ve engelli köpeklerin eğitiminde sıradışı başarı elde etmiştir.

Hedefi tabii ki çok  çok iyi bir Tıp Doktoru olmak olan İlay Gökçen, buna ek olmak üzere yine çok iyi bir köpek eğitmeni olmanın mümkün olduğunu düşünmektedir. Biz de Star Köpek Eğitim Ailesi olarak İlay’a “Ekibimize hoş geldin İlay!” diyoruz.

dostk9_yildizilay
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya