Galeri
Metin Bayram
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitim Kursiyeri

canguler@dostk9.com

Metin Bayram

Köpek Eğitmenliği Kursiyeri

1979 Ankara doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Metin BAYRAM, 1997 yılından beri Hacettepe Üniversitesinde çalışmakta ve aynı zamanda son dört yıldır da Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı yapmaktadır.

 Çocukluk yıllarından beri can dostları köpekler hayatının ayrılmaz parçası olan Metin BAYRAM, KÖPEĞİ Max’in eğitimi için araştırma yaparken Star Köpek Eğitim Okulu ailesiyle tanışmış ve Köpek Eğitmenliği Kursumuza katılmıştır.

Ailemize hoş geldin sevgili Metin.

dostk9_metinbayram
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya