Galeri
Aşağı Kaydırın
Ara

My Blog

DAVRANIŞ EĞİTİMİ / PUPPY TRAINING

October 20, 2019
DAVRANIŞ EĞİTİMİ / PUPPY TRAINING

Evet, ailenize yeni bir üye katıldı. Tüyleri sayısınca mutluluk katsın hayatınıza… Ama çıktığınız bu yeni yolda pek çok problemle karşılaşmanız kaçınılmazdır. Sizin için konforlu, köpeğiniz için güvenli bir beraberliğin temellerini atmak  üzere katılacağınız bu “SİZE ÖZEL” derste, karşınıza çıkabilecek tüm sorunlar ve çözüm yolları anlatılacaktır.

Neden her yeni gün, yeni bir sorun karşısında çaresiz kalasınız? Gelin sadece 4 – 4.5 saatinizi ayırarak;  hangi davranışın, hangi soruna yol açabileceğini öğrenin. Size doğru davranış modellerini anlatalım.

© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya