Galeri
Volkan Sın
Aşağı Kaydırın
Ana Sayfa

Köpek Eğitim Uzmanı / Avukat

canguler@dostk9.com

1983 doğumlu Volkan SIN çocukluğundan itibaren köpeklerle daima çok yakın olmuş, 2014 yılında Star Köpek Eğitim Merkezinden satın aldığı köpeği Dost ile eğitimlere katılmış ve “Aile”nin ayrılmaz parçası haline gelmiştir.

Halen hem Emlak Danışmanlığı, hem de motosiklet sürücü eğitmenliği yapmakta olan Volkan SIN, Okulumuzda Köpek Eğitmenliği Kurs Programına katılmaya karar vermiştir.
Biz de kendisine “Ekibimize hoş geldin Volkan!” diyoruz.

dostk9_volkansin
© 2022 Star Köpek Eğitim – All rights reserved. | Web sitesinin sahibi “STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” olup, site üzerindeki her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf hak ve yetkisi STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’na aittir. STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri STAR KÖPEK EĞİTİM OKULU’nun yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. | Kripto Medya